Taxonomy Menu Sync (1.0.1) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Depth
hi: गहराई

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Add new
hi: नया जोड़े

en: View
hi: देखें

en: Menu
hi: सूची

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Created
hi: निर्मित

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Disable menu item
hi: मेनू आइटम अक्षम करें

en: Changed
hi: बदल गया

en: About
hi: के बारे में

en: UUID
hi: युयुआइङी
