Taxonomy Menu Sync (1.0.1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Depth
jv: Jerone

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Add new
jv: Tambah anyar

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Created
jv: Digawé

en: About
jv: Ngenani
