Taxonomy Menu Sync (1.0.1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Depth
lt: Gylis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Menu
lt: Meniu

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Disable menu item
lt: Išjungti meniu elementą

en: Changed
lt: Pakeista

en: About
lt: Apie
