Taxonomy Menu Sync (1.0.1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Depth
mr: खोल

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन
