Taxonomy Menu Sync (1.0.1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga
