Taxonomy Menu Sync (1.0.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add new
ug: يېڭىنى قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: About
ug: ھەققىدە
