Taxonomy Menu Sync (1.0.2) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Depth
ca: Profunditat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Add new
ca: Afegeix-ne nous

en: View
ca: Mostra

en: Menu
ca: Menú

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Created
ca: Creat

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Disable menu item
ca: Inhabilita l'element de menú

en: Changed
ca: Canviat

en: About
ca: Detalls

en: Synchronize
ca: Sincronitza
