Taxonomy Menu Sync (1.0.2) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Depth
el: Βάθος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Add new
el: Προσθήκη νέου

en: View
el: Προβολή

en: Menu
el: Μενού

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Disable menu item
el: Απενεργοποίηση στοιχείου μενού

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: About
el: Περί

en: Synchronize
el: Συγχρονισμός
