Taxonomy Menu Sync (1.0.2) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Depth
es: Profundidad

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Add new
es: Añadir nuevo

en: View
es: Ver

en: Menu
es: Menú

en: Updated
es: Actualizado

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Created
es: Creado

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Disable menu item
es: Desactivar opción de menú

en: Configurations
es: Configuraciones

en: Changed
es: Modificado

en: About
es: Acerca de

en: Synchronize
es: Sincronizar
