Taxonomy Menu Sync (1.0.2) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Add new
eu: Gehitu berria

en: View
eu: Bista

en: Menu
eu: Menua

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Created
eu: Sortua

en: Changed
eu: Aldatuta

en: About
eu: (r)i buruz
