Taxonomy Menu Sync (1.0.2) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Depth
he: עומק

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Add new
he: הוספת חדש

en: View
he: צפיה

en: Menu
he: תפריט

en: Updated
he: עודכן

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Created
he: נוצר

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Changed
he: השתנה

en: About
he: אודות

en: Synchronize
he: סינכרון
