Taxonomy Menu Sync (1.0.2) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Depth
hy: Խորություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է
