Taxonomy Menu Sync (1.0.2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Created
ku: درووستکراوە

en: About
ku: دەربارە
