Taxonomy Menu Sync (1.0.2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Depth
lv: Dziļums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: View
lv: Skatīt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Content type
lv: Satura veids

en: Created
lv: Izveidots

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Disable menu item
lv: Izslēgt izvēlnes elementu

en: Changed
lv: Labots

en: About
lv: Par

en: Synchronize
lv: Sinhronizēt
