Taxonomy Menu Sync (1.0.2) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Add new
my: အသစ်ထည့်သွင်းရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Menu
my: မီနူး

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: About
my: အကြောင်း
