Taxonomy Menu Sync (1.0.2) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Depth
pt: Profundidade

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Add new
pt: Adicionar novo

en: View
pt: Ver

en: Updated
pt: Atualizado

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Created
pt: Criado

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Disable menu item
pt: Desativar item de menu

en: Configurations
pt: Configurações

en: Changed
pt: Alterado

en: About
pt: Sobre

en: Synchronize
pt: Sincronizar

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
