Taxonomy Menu Sync (1.0.2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: Menu
sr: Мени

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
