Taxonomy Menu Sync (1.0.2) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Depth
sv: Djup

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Add new
sv: Lägg till ny

en: View
sv: Visa

en: Menu
sv: Meny

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Created
sv: Skapad

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Disable menu item
sv: Inaktivera menyval

en: Changed
sv: Ändrad

en: About
sv: Om

en: Synchronize
sv: Synkronisera

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
