Taxonomy Menu Sync (1.0.2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Menu
ta: பட்டி

en: Disable menu item
ta: பட்டி உருப்படியை செயலற்றதாக்குக
