Taxonomy Menu Sync (1.0.3) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
