Taxonomy Menu Sync (1.0.3) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Depth
az: Dərinlik

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Add new
az: Yenisin əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Menu
az: Menyu

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında

en: Synchronize
az: Sinxronlaşdırın
