Taxonomy Menu Sync (1.0.3) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Menu
bg: Меню

en: Updated
bg: Обновено

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Created
bg: Създадено

en: Disable menu item
bg: Деактивирай елемент от менюто
