Taxonomy Menu Sync (1.0.3) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Depth
fa: عمق

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Add new
fa: افزودن جدید

en: View
fa: مشاهده

en: Menu
fa: منو

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Disable menu item
fa: غیرفعالسازی آیتم منو

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: About
fa: درباره

en: Synchronize
fa: همگام سازی
