Taxonomy Menu Sync (1.0.3) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Depth
fi: Syvyys

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Add new
fi: Lisää uusi

en: View
fi: Näytä

en: Menu
fi: Valikko

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Created
fi: Luotu

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Changed
fi: Muuttunut

en: About
fi: Tietoja

en: Synchronize
fi: Synkronoi
