Taxonomy Menu Sync (1.0.3) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Menu
is: Valmynd

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Disable menu item
is: Óvirkja valmyndarlið

en: About
is: Um
