Taxonomy Menu Sync (1.0.3) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Depth
hu: Mélység

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Add new
hu: Új hozzáadása

en: View
hu: Megtekintés

en: Menu
hu: Menü

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Created
hu: Létrehozva

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Disable menu item
hu: Menüpont tiltása

en: Configurations
hu: Beállítások

en: Changed
hu: Módosítva

en: About
hu: Leírás

en: Synchronize
hu: Összehangolás

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
