Taxonomy Menu Sync (1.0.3) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Depth
is: Dýpt

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Add new
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: Menu
is: Valmynd

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Created
is: Stofnað

en: About
is: Um
