Taxonomy Menu Sync (1.0.3) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Depth
ja: 深さ

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Add new
ja: 新規追加

en: View
ja: ビュー

en: Menu
ja: メニュー

en: Updated
ja: 更新

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Created
ja: 作成

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Disable menu item
ja: メニュー項目の無効化

en: Configurations
ja: システム構成

en: Changed
ja: 変更済

en: About
ja: アバウト

en: Synchronize
ja: 同期

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
