Taxonomy Menu Sync (1.0.3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Menu
kk: Мәзір

en: Created
kk: Құрылған
