Taxonomy Menu Sync (1.0.3) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Disable menu item
km: បិទ​ធាតុ​ម៉ឺនុយ

en: About
km: អំពី
