Taxonomy Menu Sync (1.0.3) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Depth
pl: Głębokość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Add new
pl: Dodaj nowe

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Created
pl: Utworzono

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Disable menu item
pl: Wyłącz element menu

en: Configurations
pl: Konfiguracje

en: Changed
pl: Zmieniono

en: About
pl: O stronie

en: Synchronize
pl: Synchronizuj
