Taxonomy Menu Sync (1.0.3) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Menu
sl: Meni

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: About
sl: O modulu
