Taxonomy Menu Sync (1.0.3) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Depth
uk: Глибина

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Add new
uk: Додати новий

en: View
uk: Перегляд

en: Menu
uk: Меню

en: Updated
uk: Оновлено

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Created
uk: Створено

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Disable menu item
uk: Вимкнути пункт меню

en: Configurations
uk: Конфігурації

en: Changed
uk: Змінено

en: About
uk: Про модуль

en: Synchronize
uk: Синхронізація

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
