Taxonomy Menu Sync (1.0.4) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Add new
bo: གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: About
bo: གསལ་བཤད
