Taxonomy Menu Sync (1.0.4) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Depth
cy: Dyfnder

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Menu
cy: Dewislen

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu
