Taxonomy Menu Sync (1.0.4) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Depth
et: Sügavus

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Add new
et: Lisa uus

en: View
et: Kuva

en: Menu
et: Menüü

en: Updated
et: Uuendatud

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Created
et: Loodud

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Disable menu item
et: Deaktiveeri menüüelement

en: Configurations
et: Seaded

en: Changed
et: Muudetud

en: About
et: Programmist

en: Synchronize
et: Sünkroniseeri
