Taxonomy Menu Sync (1.0.4) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Depth
gl: Profundidade

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Add new
gl: Engadir novo

en: View
gl: Ver

en: Menu
gl: Menú

en: Updated
gl: Actualizado

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Created
gl: Creado

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Disable menu item
gl: Deshabilitar o elemento de menú

en: Changed
gl: Cambiado

en: About
gl: Información
