Taxonomy Menu Sync (1.0.4) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Depth
ro: Adâncime

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Add new
ro: Adaugă nou

en: View
ro: Afișează

en: Menu
ro: Meniu

en: Updated
ro: Actualizat

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Created
ro: Creat

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Disable menu item
ro: Dezactivare intrare din meniu

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre

en: Synchronize
ro: Sincronizează
