Taxonomy Menu Sync (1.0.4) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Depth
ru: Глубина

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Add new
ru: Добавить новый

en: View
ru: Просмотр

en: Menu
ru: Меню

en: Updated
ru: Обновлено

en: Content type
ru: Тип материала

en: Created
ru: Создано

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Disable menu item
ru: Отключить пункт меню

en: Configurations
ru: Конфигурации

en: Changed
ru: Изменение

en: About
ru: Информация

en: Synchronize
ru: Синхронизация

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
