Taxonomy Menu Sync (1.0.4) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
