Taxonomy Menu Sync (1.0.4) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Add new
sk: Pridať nový

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Created
sk: Vytvorené

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Disable menu item
sk: Vypnúť položku menu

en: Changed
sk: Zmenené

en: About
sk: Informácie o
