Taxonomy Menu Sync (1.0.4) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Depth
te: లోతు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Menu
te: మెనూ

en: Created
te: సృష్టితం

en: About
te: గురించి
