Taxonomy Menu Sync (1.0.4) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Depth
tr: Derinlik

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Add new
tr: Yeni ekle

en: View
tr: Görüntüle

en: Menu
tr: Menü

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Disable menu item
tr: Menü öğesini devre dışı bırak

en: Changed
tr: Değişti

en: About
tr: Hakkında

en: Synchronize
tr: Eşitle
