Taxonomy Menu Sync (1.0.4) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Depth
vi: Độ sâu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Add new
vi: Thêm mới

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: About
vi: Giới thiệu
