Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Default
am: ነባሪ

en: First term
am: የመጀመሪያው መጠሪያ
