Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Always
da: Altid

en: Never
da: Aldrig

en: Taxonomy menu
da: Taxonomy Menu

en: First term
da: Første ord
