Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Disabled
es: Desactivado

en: Settings
es: Configuración

en: Default
es: Por defecto

en: Always
es: Siempre

en: Never
es: Nunca

en: Taxonomy menu
es: Menú de taxonomía

en: First term
es: Primer término
