Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Never
gu: કદી નહી
