Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Never
hr: Nikada

en: First term
hr: Prvi pojam
