Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Settings
hu: Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: Taxonomy menu
hu: Taxonómia menü

en: First term
hu: Első kifejezés

en: Term path
hu: Kifejezés útvonala
